17 აპრილს, კავკასიის უნივერსიტეტის კამპუსში, CU რა? სად? როდის? გაიმართა. გამარჯვებული ეკონომიკის სკოლის გუნდი - ლუვავუ გახდა.
მეორე და მესამე ადგილები კავკასიის ბიზნესის სკოლის გუნდებმა - Cognitionis და Espada დაიკავეს. ინტელექტუალურ თამაშში მონაწილეობდა სულ 23 გუნდი, რომლებიც სხვადახვა სკოლას წარმოადგენდნენ.
I, II და III ადგილზე გასულ გუნდებს კავკასიის უნივერსიტეტისგან კავკასიის უნივერსიტეტის წიგნის მაღაზიის - "ლიბრარეა" 600, 400 და 200 ლარიანი სასაჩუქრე ვაუჩერები გადაეცათ.
თამაშს კავკასიის ეკონომიკის სკოლის დეკანი, მოაზროვნე იოსებ ბერიკაშვილი წარუძღვა.
თამაში კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტური სამსახურის ორგანიზებით და კავკასიის ეკონომიკის სკოლის დეკანის, მოაზროვნე იოსებ ბერიკაშვილის დახმარებით ჩატარდა

On April 17, on the campus of Caucasus University, "CU What? Where? When?" was held. The winner was the team of Caucasus School of Economics - Luvavu. The second and third places were taken by the teams of Caucasus School of Business - Cognitionis and Espada. A total of 23 teams from different schools participated in the intellectual game.
The I, II and III place winners received 600, 400 and 200 GEL gift vouchers from Caucasus University Bookstore "Librarea".
The game was led by the Dean of the Caucasus School of Economics, Ioseb Berikashvili. The game was organized by the Student Service of Caucasus University with the help of the Dean of Caucasus School of Economics, Ioseb Berikashvili