შეხვედრა სტუდენტებთან თემაზე-WISH-women in science
CU-ში, მედიცინის სკოლის სტუდენტი Eniola Grace Rosilu სტუდენტებს შეხვდა. შეხვედრის თემა იყო: WISH-women in science.
მისი ინიციატივა მიზნად ისახავს მედიცინისა და ჯანდაცვის სფეროში კარიერის მსურველი ქალების მხარდაჭერას და მათ შორის კავშირების გაძლიერებას.
WISH აერთიანებს ქალ სტუდენტებს, რომლებიც დაინტერესებულნი არიან პროფესიული განვითარებით და მენტორობით.
შეხვედრაზე განხიხული იყო ინიციატივის მიზნები, სამომავლო გეგმები და ის შესაძლებლობები, რომლებიც WISH-ის ფარგლებში სტუდენტებისთვის იქნება ხელმისაწვდომი.

At Caucasus University, School of Medicine student Eniola Grace Rosilu met with students to introduce WISH – Women in Science.
The initiative aims to support women aspiring to build careers in medicine and healthcare, while also strengthening connections among them.
WISH brings together female students who are interested in professional development, mentorship, and mutual support.
During the meeting, participants discussed the initiative’s goals, future plans, and the opportunities that will be available to students through WISH.