4 აპრილს, კავკასიის უნივერსიტეტის წიგნის მაღაზიაში „ლიბრარეა“, ხეცურიანის სომელიეს და ღვინის სკოლის კავკასიის უნივერსიტეტის WSET Level 2-ის კურსის მონაწილეებს მიენიჭათ საერთაშორისო ღვინის კვალიფიკაცია - WSET level 2, მათ საქართველოს სომელიეთა ასოციაციის პრეზიდენტმა შალვა ხეცურიანმა გადასცა სერტიფიკატები
კურსს უძღვებოდა, ხეცურიანის სომელიეს და ღვინის სკოლისა და კავკასიის უნივერსიტეტის WSET -ის კურსის სერტიფიცირებული ტრენერი, საქართველოს სერტიფიცირებული გიდების ასოციაციის პრეზიდენტი და საქართველოს სომელიეთა ასოციაციის წევრი - გიორგი დარციმელია
WSET-ის სერტიფიკატი ღვინოსა და ალკოჰოლურ სასმელებში საერთაშორისოდ აღიარებული კვალიფიკაციაა, რომელიც შექმნილია, როგორც დამწყებთათვის, ასევე - პროფესიონალებისთვის, რომელთაც სურთ, გაიღრმაონ ცოდნა ალკოჰოლური სასმელების შესახებ.

On April 4, the Khetsuriani Sommelier and Wine School and Caucasus University WSET Level 2 course participants were awarded the International Wine Qualification - WSET level 2. They were awarded certificates by the President of the Georgian Sommelier Association - Shalva Khetsuriani.
The course was led by Khetsuriani Sommelier and Wine School and Caucasus University WSET Certified Trainer, President of the Georgian Association of Certified Guides and Member of the Georgian Sommelier Association - Giorgi Dartsimelia
The WSET Certificate is an internationally recognized qualification in wine and spirits, designed for both beginners and professionals who want to deepen their knowledge of spirits.