18 ნოემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტსა და ანალიზისა და კონსულტაციის ჯგუფ „ეისითი“-ს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
ურთიერთთანამშრომლობის მიზანია, სტუდენტთა ჩართვა ემპირიულ კვლევებში და მათ მიერ შესაბამისი უნარების გაძლიერება. მემორანდუმის ფარგლებში კავკასიის უნივერსიტეტის ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის სტუდენტებს ექნებათ შესაძლებლობა სტაჟირება გაიარონ „ეისითი“-ს სხვადასხვა დეპარტამენტში და ქვებრენდ ACT Impact-ში.
მემორანდუმის ფარგლებში, ასევე კავკასიის უნივერსიტეტში დაიგეგმა საჯარო ლექციების ციკლი „ეისითი“-ს კონსულტანტების მონაწილეობით, რომლებიც სტუდენტებს მოუყვებიან სოციოლოგიის გამოყენების პრაქტიკებზე ქართულ რეალობაში.
ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმს ხელი მოაწერეს კავკასიის უნივერსიტეტისა და უნივერსიტეტების პრეზიდენტთა საერთაშორისო ასოციაციის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ და კომპანია „ეისითი“-ს აღმასრულებელმა დირექტორმა რუსუდან თელიამ.

On November 18, A Memorandum of Cooperation was signed between Caucasus University and Analysis and Consulting Group ACT.
The purpose of the collaboration is to engage students in empirical research and enhance their relevant skills. Within the framework of the memorandum, students of Caucasus School of Humanities and Social Sciences will have the opportunity to undergo internships in various departments of ACT and sub-brand ACT Impact.
Within the framework of the Memorandum, Caucasus University also planned a cycle of public lectures with the participation of ACT consultants, who will guide the students through the practice of using sociology in Georgian reality.
The Memorandum of Cooperation was signed by Dr. Kakha Shengelia, the President of Caucasus University and the International Association of University Presidents and Ms. Rusudan Telia, Executive Director of ACT Company. During the meeting the students received information about future cooperation and upcoming activities.