კავკასიის უნივერსიტეტის ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის აფილირებული პროფესორის, ისტორიის დოქტორის ბუბა კუდავას მიერ წარდგენილმა პროექტებმა შოთა რუსთაველის საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ფონდის საგამომცემლო საგრანტო კონკურსში გაიმარჯვა.
დაფინანსება მოიპოვა შემდეგმა პროექტებმა:
- აკაკი კლიმიაშვილი, მასალები XVIII საუკუნის II ნახევრის აღმოსავლეთ საქართველოს სამხედრო ისტორიისათვის – მორიგე ლაშქარი
- პლატონ იოსელიანი, თხზულებანი
- ელისაბედ ერისთავის მემუარები
კონკურსის შესახებ დეტალური ინფორმაცია იხილეთ შემდეგ მისამართზე: „საგამომცემლო სახელმწიფო სამეცნიერო გრანტების შესახებ საგრანტო კონკურსის“ საბოლოო შედეგები.

The projects submitted by Buba Kudava, Associate Professor of History at the Caucasus School of Humanities and Social Sciences, won the Shota Rustaveli Georgian National Science Foundation Publishing Grant Competition.
The following projects received funding:
Akaki Klimiashvili, Materials for the Military History of Eastern Georgia in the Second Half of the 18th Century - The Duty Army
Platon Ioseliani, Essays
Memoirs of Elisabeth Eristavi
Detailed information about the competition can be found at the following link: "Final results of the Grant Competition for Publishing State Scientific Grants".