11-12 ივნისს, კავკასიის უნივერსიტეტის ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის პროფესორი გურანდა ჭელიძე მონაწილეობდა მეცნიერებისა და ტექნოლოგიების ევროპული თანამშრომლობის ორგანიზაციის - „COST ასოციაცია“ COST ECO4ALL მმართველი კომიტეტის წევრთა შეხვედრაში MC2 პორტოში.
შეხვედრის ფარგლებში მმართველი კომიტეტის წევრებმა იმსჯელეს პროექტის მიმდინარეობისა და სამომავლო მიზნების, დღეს არსებული ქსელის გაძლიერების შესახებ. გურანდა ჭელიძე ამავდროულად ჩართული იყო მეოთხე სამუშაო ჯგუფის WG4 მუშაობაში. განხილულ იქნა საკომუნიკაციო სტრატეგიების - სამეცნიერო კომუნიკაციისა და პროექტის შედეგების გავრცელების საკითხები.

On June 11-12, Professor Guranda Chelidze of the Caucasus University School of Humanities and Social Sciences participated in the meeting of the members of the Steering Committee of the “COST Association” European Cooperation in Science and Technology COST ECO4ALL in MC2 Porto.
Within the framework of the meeting, the members of the steering committee discussed the progress and future goals of the project, as well as the strengthening of the existing network. Professor Guranda Chelidze participated in the work of the fourth working group, WG4, where issues related to communication strategies, scientific communication, and dissemination of project results were discussed.