20 ივნისს, გამომცემლობა „დიოგენესთან“ თანამშრომლობით, გაიმართა ზიგმუნდ ფროიდის წიგნის - „სიზმრის ინტერპრეტაციის“ ქართული თარგმანის პრეზენტაცია.
წიგნი წარადგინა კავკასიის უნივერსიტეტის ასოცირებულმა პროფესორმა, ფსიქოლოგიის დოქტორმა გიგა მამინაშვილმა, აღნიშნულთან დაკავშირებით, ასევე გაიმართა საჯარო ლექცია - „სიზმრების ინტერპრეტაცია - არაცნობიერის აღმოჩენა და მისი მნიშვნელობა დღეს“.
პრეზენტაციაზე ასევე მოწვეული იყო წიგნის მთარგმნელი მაია ბადრიძე.
შეხვედრის ბოლოს დამსწრე საზოგადოებას საშუალება ჰქონდა შეეძინა, როგორც ზიგმუნდ ფროიდის წიგნი, ისე სხვა წიგნები, რომლებსაც „დიოგენე“ NONFICTION სერიის ფარგლებში გამოსცემს.

On June 20, Caucasus University in cooperation with the "Diogenes" publishing house held and hosted a presentation of the Georgian translation of Sigmund Freud's - The Interpretation of Dreams.
The book was presented by the associate professor of the Caucasus University, Doctor of Psychology Giga Maminashvili. In addition, a public lecture was held on the topic - "Interpretation of Dreams - Discovery of Unconscious and its Importance Today".
The presentation was attended by the translator Maya Badridze.
At the end of the meeting, the attending public had an opportunity to buy the book, as well as other books published by "Diogene" within its NONFICTION series.