23 თებერვალს, თიბისი ბანკის საპრეზენტაციო დარბაზში და კავკასიის უნივერსიტეტში პირველკურსელთათვის კომპიუტერების გადაცემის ცერემონიალი გაიმართა.
კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა მიულოცა სტუდენტებს და განსაკუთრებული მადლობა გადაუხადა კავკასიის ტექნოლოგიების სკოლის სტუდენტებს ტექნიკური მხარდაჭერისათვის.
ლეპტოპების გადაცემის ტრადიცია კავკასიის უნივერსიტეტში ჩარიცხულ სტუდენტებისათვის, უკვე მესამე წელია რაც არსებობს. ეს ფაქტი ხელს უწყობს ხარისხიანი სწავლების შეთავაზებას და საქართველოს საგანმანათლებლო სისტემის განვითარებას.

On February 23, a computer handover ceremony for freshmen was held in the presentation hall of TBC Bank and Caucasus University.
The President of Caucasus University congratulated the students and thanked the students of the Caucasus School of Technology for their technical support.
The tradition of handing over laptops to students enrolled at Caucasus University has been around for three years now. This fact contributes to the offer of quality education and the development of the Georgian education system.