მასტერკლასი თემაზე ფსიქოლოგიური კონსულტირების სქემა ნეირო-ლინგვისტური პროგრამირების (NLP) ტექნიკების გამოყენებით
6 დეკემბერს, კავკასიის ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის ფსიქოლოგიის პროგრამის სტუდენტებისთვის ჩატარდა მასტერკლასი თემაზე - ფსიქოლოგიური კონსულტირების სქემა ნეირო-ლინგვისტური პროგრამირების (NLP) ტექნიკების გამოყენებით.
მასტერკლასს უძღვებოდა კავკასიის უნივერსიტეტის პროფესორი, საქართველოს NLP სკოლის ტრენერი, ირინე ტაბუციძე. მასტერკლასი მოიცავდა ფსიქოლოგიური კონსულტირების ეტაპებს, კონსულტირების ზოგად სქემებს, ნეირო-ლინგვისტური პროგრამირების მოდელს და კონსულტანტის მუშაობის ეთიკურ საფუძვლებს.

Masterclass on the topic of psychological counseling using neuro-linguistic programming (NLP) techniques
10 December 2025
On December 6, a master class was held for students of the Psychology program at the Caucasus School of Humanities and Social Sciences, Masterclass on the topic of psychological counseling using neuro-linguistic programming (NLP) techniques.
The master class was led by Irine Tabutsidze, professor at Caucasus University and trainer at the Georgian NLP School. The master class covered the stages of psychological counseling, general counseling schemes, the neuro-linguistic programming model, and the ethical foundations of a consultant's work.