კიბერუსაფრთხოების ლიგა სკოლის მოსწავლეებისთვის
კავკასიის უნივერსიტეტის კიბერუსაფრთხოების ცენტრისა და სამეცნიერო კიბერ უსაფრთხოების ასოციაციის ორგანიზებით, საქართველოს სკოლების მონაწილეობით იმართება კიბერუსაფრთხოების ლიგა.
კიბერუსაფრთხოების ჰაკატონი გაიმართება 23 მაისს, 12:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში.
ჰაკათონში მონაწილეობა შეუძლიათ X-XII კლასის მოსწავლეებისაგან დაკომპლექტებულ გუნდებს. გუნდი უნდა შედგებოდეს არანაკლებ 2 და არაუმეტეს 4 მოსწავლისაგან.
გუნდები სპეციალურად მომზადებულ პლატფორმაზე მოახდენენ კიბერუსაფრთხოების/ჰაკინგის ამოცანების შესრულებას, პლატფორმაზე წარმოდგენილი დავალებები სპეციალურად შემუშავებულია შესაბამისი ასაკის კატეგორიისათვის.

The Cybersecurity League, organized by the Cybersecurity Center of Caucasus University and the Scientific Cybersecurity Association, will be held with the participation of schools from across Georgia.
The cybersecurity hackathon will take place on May 23, at 12:00, in the Conference Hall of Caucasus University.
The hackathon is open to teams of students in Grades X–XII. Each team must consist of a minimum of 2 and a maximum of 4 students.
During the hackathon, teams will complete cybersecurity and hacking-related challenges on a specially developed platform. The tasks have been designed specifically for the relevant age group.