გაცნობებთ, რომ 4 დეკემბერს, 16:00 საათზე, გაიმართება საინფორმაციო შეხვედრა თემაზე: “აირჩიე საფრანგეთი - სწავლება და დაფინანსების პროგრამები საფრანგეთში”. შეხვედრა ჩატარდება კავკასიის უნივერსიტეტის ორგანიზებით რომელსაც გაუძღვება კამპუს ფრანსის ხელმძღვანელი, ნათია მსხალაძე.
შეხვედრის ფარგლებში, სტუდენტებს ექნებათ შესაძლებლობა, გაეცნონ კამპუს ფრანსის საქმიანობას და მიიღონ ინფორმაცია საფრანგეთში სწავლების შესახებ. ასევე, სტუდენტებს შესაძლებლობა ექნებათ დასვან შეკითხვები და მიიღონ რეკომენდაციები საფრანგეთის წინა-სავიზო პროცედურების შესახებ.

We would like to inform you that on December 4, at 16:00, an informational meeting will be held on the topic: “Choose France - Study and Funding Programs in France”. The meeting will be organized by Caucasus University which will be led by Natia Mskhaladze, Head of Campus France.
Within the framework of the meeting, students will have the opportunity to get acquainted with the activities of Campus France and receive information about studying in France. Students will also be able to ask questions and receive recommendations on the pre-visa procedures in France.