კრეატიული აზროვნება - როგორ დავიწყოთ ჩარჩოს მიღმა ფიქრი და დავაგენერიროთ ახალი იდეები?
17 ნოემბერს, 16:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის მშვიდობის კვლევების ინსტიტუტის ოთახში (D33), ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრის ორგანიზებით, გლობალური  მეწარმეობის კვირეული ფარგლებში, გაიმართება მასტერკლასი კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის -  კრეატიული აზროვნება - როგორ დავიწყოთ ჩარჩოს მიღმა ფიქრი და დავაგენერიროთ ახალი იდეები?
გლობალური მეწარმეობის კვირეული, არის ყველაზე მასშტაბური საერთაშორისო პროექტი, რომლის მიზანია მეწარმეობის პოპულარიზაცია, ინოვაციური სტარტაპების ფორმირების ხელშეწყობა და ახალგაზრდა თაობის მოტივაცია და მხარდაჭერა. ყოველწლიურად პროექტის ფარგლებში 170-ზე მეტ ქვეყანაში ტარდება 30 000-ზე მეტი ღონისძიება, რომელშიც ჩართულია 15 მილიონზე მეტი ადამიანი.
მასტერკლასებს გაუძღვება, ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრის მენეჯერი, კავკასიის უნივერსიტეტის მოწვეული ლექტორი ირაკლი სვანიძე. შეხვედრის ფარგლებში, განხილული იქნება ისეთი საკვანძო საკითხები, როგორებიცაა:

On November 17, at 16:00, the Innovation and Entrepreneurship Center is organizing a master class on "Creative Thinking - How to start thinking outside the box and generate new ideas?" This event will take place at the Institute of Peace Studies (room D33) at Caucasus University, as part of the Global Entrepreneurship Week.
Global Entrepreneurship Week is the largest international project aimed at popularizing entrepreneurship, promoting the development of innovative startups, and inspiring and supporting the younger generation. Each year, the project hosts over 30,000 events, with more than 15 million people in over 170 countries.
The master classes will be led by Irakli Svanidze, manager of the Innovation and Entrepreneurship Center and a guest lecturer at Caucasus University.