27 სექტემბერს, 17:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში, ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრის ორგანიზებით გაიმართება პანელური დისკუსია თემაზე CU - ს როლი სტარტაპების წარმატებაში.
შეხვედრაზე დასწრება თავისუფალია ნებისმიერი მსურველისთვის.
ღონისძიების მოდერატორი იქნება კავკასიის უნივერსიტეტის ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრის დირექტორი - გიორგი ბურდული.
მოწვეული პანელისტები იქნებიან, ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრის სტარტაპ პრე-აქსელერაციის პროგრამა “CUnicorn” - ის დემო დღის გამარჯვებული სტარტაპების დამფუძნებლები:
- საბა არუდაშვილი - Rollycks - ის დამფუძნებელი და დირექტორი; Rollycks – ქმნის ეკომეგობრულ მიკრო ტრანსპორტირების საშუალებებს
- გიორგი ხანიშვილი - Cloudcrop - ის თანადამფუძნებელი და დირექტორი; Cloudcrop-ი ქმნის ადაპტირებადი სათბურების კლიმატ კონტროლის სისტემას, ინტეგრირებული ხელოვნური ინტელექტით
- ლუკა ქობალია - E-Flow - ს თანადამფუძნებელი და კავკასიის უნივერსიტეტის არქიტექტურის სტუდიის ხელმძღვანელი; E-Flow არის ხელოვნურ ინტელექტზე დაფუძნებული სტარტაპი, რომელიც უზრუნველყოფს ელექტროენერგიის ხარჯვის ოპტიმიზაციას.

On September 27, at 17:00, in Caucasus University Conference Hall, Innovation and Entrepreneurship Center will hold a public panel discussion – CU’s Role in the Success of Startups’’.
Attendance is free for anyone interested in the event.
Moderator of the event will be Giorgi Burduli – Director of Innovation & Entrepreneurship Center at Caucasus University.
Invited panelists will be the founders of the award-winning startups of Innovation and Entrepreneurship Center’s Startup Pre-Acceleration Program “CUnicorn’s” Demo Day:
- Saba Arudashvili – Founder and CEO of Rollycks; Rollycks specializes in developing micro-mobility solutions.
- Giorgi Khanishvili – Co-founder and CEO of Cloudcrop; Cloudcrop creates an adaptable AI-Based greenhouse climate control system.
- Luka Kobalia – Co-founder of E-Flow and Head of Architecture Studio of Caucasus University; E-Flow is an Al-based startup which optimizes electricity consumption.