ფოტოგამოფენა და დისკუსია - ნამდვილი მე საზოგადოებაში
27 მაისს, 11:00 საათზე, ფსიქიკური ჯანმრთელობის ევროპული კვირეულის ფარგლებში, კავკასიის უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში, გაიხსნება სტუდენტური ფოტოგამოფენა - ნამდვილი მე საზოგადოებაში.
ფსიქიკური ჯანმრთელობის ევროპული კვირეულის წლევანდელი თემაა - „ფსიქიკურად ჯანმრთელი საზოგადოება“. ფსიქიკურად ჯანმრთელ საზოგადოებას ფსიქიკურად ჯანმრთელი ინდივიდები ქმნიან. ფსიქიკურად ჯანმრთელი გულისხმობს ადამიანს, რომელიც იცნობს და იღებს საკუთარ თავს ისეთს, როგორიც სინამდვილეშია. შედეგად, ურთიერთობებიც, რომლებიც გარშემომყოფებთან აქვს, ჯანსაღი და ნამდვილია. როგორია ასეთი ადამიანი და მისი როლი, ადგილი საზოგადოებაში?
ფოტოგამოფენაში მონაწილეობის მისაღებად დარეგისტრირდით ბმულზე. გადაიღეთ ფოტო მოცემულ თემაზე და A3-ის ფორმატში დაბეჭდილი წარადგინეთ D1 ოთახში 24 მაისის ჩათვლით. ფოტოგამოფენას 27 მაისს გახსნის მსჯავრდებულთა რესოციალიზაცია-რეაბილიტაციის დეპარტამენტის ფსიქოლოგი, ფოტოთერაპევტი-ანანო გუნია, რომელიც დისკუსიას გაუძღვება და ნამუშევრებს განიხილავს ფოტოთერაპიის ჭრილში. დისკუსიაში ჩართვას ასევე შეძლებენ ფოტონამუშევრების ავტორები.

Photo exhibition and discussion - The Real Me in Society
On May 27, at 11:00, within the framework of the European Mental Health Week, a student photo exhibition - The Real Me in Society will be opened in the conference hall of Caucasus University.
This year's theme of the European Mental Health Week is "Mentally Healthy Society". A mentally healthy society is created by mentally healthy individuals. Mentally healthy means a person who knows and accepts themselves as they really are. As a result, the relationships they have with those around them are healthy and genuine. What is such a person and their role, place in society?
To participate in the photo exhibition, register via the link. Take a photo on the given topic and submit it printed in A3 format to room D1 by May 25. On May 27, the photo exhibition will be opened by Anano Gunia, a psychologist and phototherapist of the Department of Resocialization-Rehabilitation of Former Accused Persons/Convicted Defendants, who will lead the discussion on the works from the perspective of phototherapy. Authors of photo works will also be able to participate in the discussion.