ზიგმუნდ ფროიდის წიგნის - „სიზმრის ინტერპრეტაციის“ ქართული თარგმანის პრეზენტაცია
20 ივნისს, 17:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის წიგნის მაღაზიაში „ლიბრარეა“-ში, გამომცემლობა „დიოგენესთან“ თანამშრომლობით, გაიმართება ზიგმუნდ ფროიდის წიგნის - „სიზმრის ინტერპრეტაციის“ ქართული თარგმანის პრეზენტაცია.
წიგნს წარადგენს კავკასიის უნივერსიტეტის ასოცირებული პროფესორი, ფსიქოლოგიის დოქტორი გიგა მამინაშვილი, რომელიც, აღნიშნულთან დაკავშირებით, ასევე გამართავს საჯარო ლექციას - „სიზმრების ინტერპრეტაცია - არაცნობიერის აღმოჩენა და მისი მნიშვნელობა დღეს“.
პრეზენტაციაზე ასევე მოწვეული იქნება წიგნის მთარგმნელი მაია ბადრიძე.
შეხვედრის ბოლოს დამსწრე საზოგადოებას საშუალება ექნება სპეციალურ ფასად შეიძინოს როგორც ზიგმუნდ ფროიდის წიგნი, ისე სხვა წიგნები, რომლებსაც „დიოგენე“ NONFICTION სერიის ფარგლებში გამოსცემს.

Presentation of the Georgian Translation of Sigmund Freud's "Dream Interpretation" Book
On June 20 at 17:00 the presentation of the Georgian translation of Sigmund Freud's book "The Interpretation of Dreams" will take place in the Caucasus University bookstore "Librarea", in collaboration with "Diogenes" publishing house.
The book will be presented by Giga Maminashvili, Ph.D., an associate professor at Caucasus University and a Doctor of Psychology. He will also deliver a public lecture on "Interpretation of Dreams - The Discovery of The Unconscious and Its Significance Today".
The translator of the book, Maia Badridze, will also be invited to the presentation.
At the end of the meeting, those in attendance will have the opportunity to buy Sigmund Freud's book at a special price, as well as other books published by "Diogene" as part of the NONFICTION series.