13 ნოემბერს, 16:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის ბიბლიოთეკაში, გაიმართება ტურიზმის სკოლის ასისტენტ-პროფესორის თეონა თაბორიძის საჯარო ლექცია თემაზე-"როგორ დავიწყოთ და განვავითაროთ საოჯახო სასტუმრო და ეკოტურისტული ბიზნესი."
თეონა თაბორიძემ 2018 წელს სოფელ მელაანში დააფუძნა "Melaanian Vintage - Guest house " და საკუთარ ბიზნესთან ერთად სოფელი მელაანიც აქცია ტურისტულ ადგილად. საჯარო ლექციის ფარგლებში, სპიკერი გააზიარებს პრაქტიკულ მრავალწლიან გამოცდილებას კონკურენტუნარიანი ტურისტული პროდუქტების განვითარების, გაყიდვების და ხარისხიანი მასპინძლობის შესახებ.

On November 13 at 16:00, a public lecture by Teona Taboridze, Assistant Professor at the School of Tourism, will take place at the Caucasus University Library on “How to Start and Develop a Guest House and Ecotourism Business.”
Teona Taboridze, founder of "Melaanian Vintage - Guest House" established in Melaani village in 2018, successfully developed her business while transforming the village into a tourism destination. As part of the public lecture, the speaker will share her many years of practical experience in the development, sales and quality hospitality of competitive tourism products.