კავკასიის უნივერსიტეტი, სახელმწიფო მართვის სკოლის საბაკალავრო სახეფურის სტუდენტებისთვის აცხადებს 2026 შემოდგომის სემესტრისთვის Erasmus+ ის გაცვლით პროგრამას Sciences Po-ს უნივერსიტეტში, საფრანგეთი.
მობილობის პერიოდი |
კამპუსი |
ინფორმაცია საგნებზე |
-საჯარო მმართველობა
-დიმპლომატია და საერთაშორისო ურთიერთობები |
La Havre Camus/ ან Menton Campus
(Autumn Semester) |
მობილობის განხორციელება შესაძლებელია მხოლოდ მესამე ან მეოთხე კურსის პირველ სემესტრში. გთხოვთ გაითვალისწინეთ, რომ შერჩევის შემთხვევაში, Sciences Po აპლიკაციის შევსება შესაძლებელია მხოლოდ 2 კამპუსზე.
კანდიდატებმა განაცხადები უნდა წარმოადგინონ ელექტრონული ფორმით 2026 წლის 22 მარტის ჩათვლით შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: erasmus@cu.edu.ge .
- შერჩეული კანდიდატების ნომინაციის გაგზავნა მიმღები უნივერსიტეტისათვის;
- სტუდენტებისსაბოლოო შერჩევა მიმღები უნივერსიტეტის მიერ;
დამატებითი ინფორმაციისთვის მიმართეთ კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტს, მეორე სართული, ოთახი B25, ან მოგვწერეთ შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე- erasmus@cu.edu.ge.

Caucasus University is announcing “Call” for applications for the Erasmus+ Exchange program of the Fall 2026 Semester at the Sciences Po University, France, for the undergraduate level students of Caucasus School of Governance.
Program |
Campus |
-Public Administration - Diplomacy and International Relations |
La Havre Camus/ |
(Autumn Semester) |
Mobility can only be planned during the first semester of the 3rd or 4th year of the studies. Please note that after the internal selection, students can apply for only 2 campuses at the same time when filling in the application form of Sciences Po.
Interested candidates should submit their applications electronically by March 22, 2026 to the following email address: erasmus@cu.edu.ge .