გაცნობებთ, რომ კრაკოვის ეკონომიკის უნივერსიტეტი, პოლონეთი (Cracow University of Economics, Poland), აცხადებს სტუდენტების მიღებას მოკლევადიან საზაფხულო პროგრამაში SPINAKER - Heritage, Art and Business Intensive Programme მონაწილეობის მისაღებად.
პროგრამის ფარგლებში იგეგმება სტუდენტებისთვის 12 სხვადასხვა სალექციო კურსის შეთავაზება. გთხოვთ გაითვალისწინეთ, რომ თითოეულ კურსზე დასწრება არის სავალდებულო.  პროგრამის დასრულების შემდგომ, გაიცემა მონაწილეობის დამადასტურებელი სერტიფიკატი.
პროგრამა ჩატარდება ორ ეტაპად:
- მარტი - მაისი, 2023, ონლაინ რეჟიმში
- 15 - 23 ივლისი, 2023, კრაკოვის უნივერსიტეტში (8 დღიანი ვიზიტი)
პროგრამა არის სრულად დაფინანსებული, რაც ჯამში შეადგენს 5000 პოლონურ ზლოტს. დაფინანსება ითვალისწინებს მგზავრობისვის გაწეული ხარჯის ანაზღაურებას და კრაკოვის უნივერსიტეტში ვიზიტის დროს ცხოვრების ხარჯის დაფარვას. სტუდენტების განთავსება კრაკოვის უნივერსიტეტის საერთო საცხოვრებელში და კვება არის უფასო.
პროგრამაში მონაწილეობის მისაღებად აუცილებელია ინგლისური ენის მინიმუმ B1 დონეზე ფლობა, პროგრამა სრულად ინგლისურენოვანია.
პროგრამაში მონაწილეობის მსურველმა აქტიურმა სტუდენტებმა, შემდეგი დოკუმენტები უნდა წარმოადგინონ ინგლისურ ენაზე:

We would like to inform you that, Cracow University of Economics, Poland, announces call for applications for the short-term summer school program SPINAKER - Heritage, Art and Business Intensive Programme.
Within the program, 12 different study courses will be offered to participant students. Please note that attendance on each program course is mandatory. After the completion of the program, student receives participation certificate.
Program will be held in two stages:
- March- May, 2023, online
- July 15-23, 2023, on campus at Cracow University of Economics (8-day visit)
Program is fully financed, the amount of the scholarship per student is 5,000 PLN, which covers travel and leaving costs. Accommodation and lunch will be covered by Cracow University of Economics.
In order to participate in the program, students are required to have minimum B1 level of English language proficiency, program will be held fully in English language.
In order to participate in the competition, active students of the Caucasus University, should submit the following documents in English Language: