საერთაშორისო ონლაინ მდგრადობის კვირეულის პროგრამა 2026
ჰამბურგის უნივერსიტეტის (Universität Hamburg) ბიზნესის სკოლა, გერმანია, აცხადებს ბიზნესის სკოლის სტუდენტების მიღებას  ერთ კვირიან, ონლაინ  “საერთაშორისო მდგრადობის კვირეულის” პროგრამაში მონაწილეობის მისაღებად.
პროგრამის განხორციელების თარიღებია: 28 სექტემბერი- 2 ოქტომბერი,2026
პროგრამა სრულად ონლაინ ფორმატში, ინგლისურ ენაზე ჩატარდება ორშაბათიდან პარასკევის ჩათვლით, სავალდებულოა აქტიური მონაწილეობა ჩართული კამერით.
გთხოვთ გაითვალისწინეთ, რომ პროგრამის ფარგლებში მოპოვებული ECTS კრედიტების აღიარება არ არის შესაძლებელი.  პროგრამაში მონაწილეობა არის უფასო.
სარეგისტრაციო პროცესი:
პროგრამაში მონაწილეობის მსურველმა სტუდენტებმა, 2026 წლის 31 აგვისტომდე, ელექტრონული განაცხადი (ინგლისურე ენაზე) უნდა გადააგზავნონ შემდეგ  მისამართზე: nlms.bwl@uni-hamburg.de

International Online Sustainability Week Program 2026
The Business School of University of Hamburg, Germany, is announcing the call for applications for students of Caucasus School of Business to participate in the one-week online “International Sustainability Week” program.
Program dates: September 28 – October 2, 2026
The program will be conducted entirely online in English language , from Monday through Friday. Active participation with the camera switched on is mandatory.
Please note that ECTS credits earned through this program cannot be recognized/transferred. Participation in the program is free of charge.
Students interested in participating in the program should submit an electronic application (in English) by August 31, 2026, to the following email address: nlms.bwl@uni-hamburg.de