PAR გამოყენებითი მეცნიერებათა უნივერსიტეტი, ხორვატია (PAR University of Applied Sciences, Croatia), აცხადებს მიღებას შემოდგომისა და ზამთრის სკოლებში მონაწილეობის მისაღებად, რომლებიც წარმოადგენს ინტენსიურ აკადემიურ პროგრამებს.
შემოდგომის პროგრამა:
- მთავარი თემა: მეწარმეობა და ინოვაცია
- ადგილმდებარეობა: რიეკა, ხორვატია
- ECTS კრედიტების რაოდენობა: 3
- თარიღები: 17-22 ნოემბერი, 2025
- სარეგისტრაციო ფორმა იხილეთ მოცემულ ბმულზე.
ზამთრის პროგრამა:
- მთავარი თემა: მარკეტინგი და ბრენდინგი
- ECTS კრედიტების რაოდენობა: 5
- თარიღები: 9-15 თებერვალი, 2026
პროგრამაში მონაწილეობის საფასური შეადგენს 350 ევროს. გთხოვთ გაითვალისწინეთ რომ საფასური არ მოიცავს მგზავრობისა და განთავსების ხარჯებს.
აპლიკაციის შევსების საბოლოო ვადა: 30 სექტემბერი, 2025.
დამატებითი ინფორმაციისთვის გთხოვთ მიმართოთ საკონტაქტო პირს მოცემულ მეილის მისამართზე: sonia.grotz@par.hr
პროგრამაში შერჩევის შემთხვევაში გთხოვთ, პროგრამული შესაბამისობის ნაწილი გამგზავრებამდე გაიარეთ სკოლის ადმინისტრაციასთან და ასევე პროგრამაში მონაწილეობის შესახებ მეილით აცნობეთ საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტს - ir@cu.edu.ge.

PAR University of Applied Sciences, Croatia, is pleased to announce the admissions for the Autumn and Winter Schools, which are intensive academic programs.
Autumn Program:
- Main Topic: Entrepreneurship and Innovation
- Location: Rijeka, Croatia
- Number of ECTS credits: 3
- Dates: November 17-22, 2025
- See the registration form at this link.
Winter Program:
- Main Topic: Marketing and Branding
- Number of ECTS credits: 5
- Dates: February 9-15, 2026
The participation fee for the program is 350 euros. Please note that the fee does not include travel and accommodation costs.
Deadline for submitting applications: 30 September, 2025.
For further information, please contact the contact person at the following email address: sonia.grotz@par.hr
Please note that ECTS credits will be recognized only if a programmatic correspondence is established between the courses offered within the program and the subjects offered at Caucasus University.
If selected for the program, please complete the programmatic correspondence part with the school administration before departure and also inform the International Relations Department about your participation in the program by email - ir@cu.edu.ge.