საზაფხულო სკოლა 2026 - ჰააგა-ჰელიას გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტი
ჰააგა-ჰელიას გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტი, ფინეთი და ლუბლიანას უნივერსიტეტის ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტი, სლოვაკეთი, აცხადებს მიღებას საერთო ზაფხულის პროგრამაზე, რომელიც გაიმართება ქალაქ ჰელსინკში.
პროგრამა გაიმართება 2026 წლის 1-12 ივნისის პერიოდში და მოიცავს 2 კვირიან ინტენსიურ კურსს ბიზნესის სფეროში ხელოვნური ინტელექტის შესახებ.
პროგრამაში მონაწილეობა შეუძლიათ ბაკალავრიატის საფეხურის სტუდენტებს, რომლებიც დაინტერესებულები არიან ბიზნეს სფეროთი.
საფასური: 2026 წლის 15 თებერვლამდე რეგისტრაციის შემთხვევაში 790€, 2026 წლის 15 აპრილამდე რეგისტრაციის შემთხვევაში 940€, ხოლო შემდგომ - 1090€. რეგისტრაციის საბოლოო ვადა 2026 წლის 15 მაისი. გთხოვთ გაითვალისწინეთ, რომ პროგრამის ფარგლებში ყველა საჭირო ხარჯს ფარავს მონაწილე.
დაინტერესებულმა პირებმა უნდა გაიარონ რეგისტრაცია მოცემულ ბმულზე. დამატებითი შეკითხვების შემთხვევაში შეგიძლიათ დაუკავშირდეთ საკონტაქტო პირს შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: summerschool@haaga-helia.fi

The Haaga-Helia University of Applied Sciences, Finland and the Faculty of Economics and Business, University of Ljubljana, Slovakia, are pleased to announce the opening of a joint summer program to be held in Helsinki.
The program will take place from 1 to 12 June 2026 and will consist of a 2-week intensive course on Artificial Intelligence in Business.
The program is open to undergraduate students interested in the field of business.
Fees: €790 for registration by 15 February 2026, €940 for registration by 15 April 2026, and €1090 thereafter. The registration deadline is 15 May 2026. Please note that all necessary expenses within the program are covered by the participant.
Interested persons should register at the given link. In case of additional questions, you can contact the contact person at the following email address: summerschool@haaga-helia.fi
Credit recognition is possible within the framework of the program. Please note that credit recognition will only be possible if the programmatic correspondence between the offered courses and the subjects available at Caucasus University is established. If selected for the program, please complete the course compatibility part with the school administration before departure.