2010 წ. 4 აგვისტოს, ქალაქ ბათუმში, საქართველოს იურისტ სტუდენტთა ასოციაციის ორგანიზებით გაიმართა იმიტირებული პროცესი საკონსტიტუციო სამართალში.
მოპასუხე მხარის გუნდებს შორის პირველი ადგილი დაიკავა კავკასიის სამართლის სკოლის გუნდმა "BSG" შემდეგი შემადგენლობით: ბაქარ ფალავანდიშვილი, სანდრო სამადბეგიშვილი და გიორგი თინიკაშვილი.
მოპასუხე მხარის გუნდებს შორის მეორე ადგილი დაიკავა კავკასიის სამართლის სკოლის გუნდმა "DURA LEX SED LEX" შემდეგი შემადგენლობით: ანა კოსტავა, ნინო ნიკოლაიშვილი და თამარ ხარაზიშვილი.
მოსარჩელე მხარის გუნდებს შორის მეორე ადგილი დაიკავა კავკასიის სამართლის სკოლის გუნდმა "LLS" შემდეგი შემადგენლობით: დავით ფარცვანია, შოთა კვანტალიანი და ნოდარ რუაძე.

2010 On August 4, a mock trial in Constitutional Law was organized by the Georgian Law Students Association in Batumi.
The first place among the teams of the respondent party was taken by the team of the Caucasus School of Law "BSG" with the following composition: Bakar Palavandishvili, Sandro Samadbegishvili and Giorgi Tinikashvili.
The second place among the teams of the respondent party was taken by the team of the Caucasus School of Law "DURA LEX SED LEX" with the following composition: Ana Kostava, Nino Nikolaishvili and Tamar Kharazishvili.
The second place among the teams of the plaintiff party was taken by the team of the Caucasus School of Law "LLS" with the following composition: Davit Partsvania, Shota Kvantaliani and Nodar Ruadze.