ISM მენეჯმენტისა და ეკონომიკის უნივერსიტეტი, ვილნიუსი, ლიეტუვა (ISM University of Management and Economics, Vilnius, Lithuania) აცხადებს დაინტერესებულ პირთა მიღებას სოციალური ბიზნესის კონკურსსა და კონფერენციაში - „კრეატიული შოკი“ მონაწილეობისთვის.
პროგრამის მიზანია გააცნოს სტუდენტებს რეალური გლობალური სოციალური ბიზნეს მოდელები და წაახალისოს ისინი განავითარონ თავიანთი სოციალური იდეები.
კონკურსი იწყება ონლაინ (25 სექტემბერი - 8 ნოემბერი) 2 რაუნდით, საუკეთესო 10 გუნდი მონაწილეობას მიიღებს ფინალურ რაუნდში, რომელიც ჩატარდება ლიეტუვაში (23 – 26 ნოემბერი).
კონკურსში გამარჯვებული გუნდი მიიღებს ფულად პრიზს 3000 ევროს ოდენობით.
პროგრამის პირველ ეტაპზე რეგისტრაცია უფასოა.
ფინალურ ეტაპზე გადასვლის შემთხვევაში მონაწილეები ადგილზე, ლიეტუვაში იხდიან მონაწილეობის საფასურს: 30 ევრო.
რეგისტრაციის გასავლელად გთხოვთ შეავსოთ ონლაინ სააპლიკაციო ფორმა.
რეგისტრაციის საბოლოო ვადა: 24 სექტემბერი, 2023.
ფრენის ხარჯებს მონაწილე ფარავს თავად.
პროგრამის ფარგლებში განთავსება, კვება, უფასოა.
დამატებითი ინფორმაციის მისაღებად გთხოვთ ეწვიოთ ბმულს ან დაუკავშირდეთ ორგანიზატორებს შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: info@creativeshock.lt

ISM University of Management and Economics, Vilnius, Lithuania announces the acceptance of interested persons for participation in the social business competition and conference - "Creative Shock".
The aim of the program is to introduce students to real global social business models and encourage them to develop their social ideas.
The competition starts online (September 25 - November 8) with 2 rounds, the top 10 teams will participate in the final round in Lithuania (November 23 - 26).
The winning team will receive a grand prize of 3000 euros.
Registration at the first stage of the program is free.
In case of moving to the final stage, the participants pay the participation fee on the spot in Lithuania: 30 euros.
Deadline for registration: 24 September, 2023.
The flight costs are covered by the participants.
Accommodation, meals, within the program are free.
For more information, please visit the link or contact the organizers at the following email address: info@creativeshock.lt