24 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტში, აბიტურიენტებისთვის CU რა? სად? როდის? გაიმართა.
თამაშის გამარჯვებული გახდა გუნდი "დამნაშავე ვინ არის?", გუნდის წევრები იყვნენ - სანდრო ლომიძე; ნიკა განაძე; რატი ჩიქოვანი; ლუკა გვრიტიშვილი - სკოლა კომაროვი.
მეორე ადგილზე გავიდა გუნდი "ტიტანი გელა", გუნდის წევრები იყვნენ -საბა ჭელიძე (არაშენდას საჯარო სკოლა); ნოდარი მენთეშაშვილი (ველისციხის საჯარო სკოლა); გეგა ფრიდონაშვილი (მელაანის საჯარო სკოლა); გიორგი მათიაშვილი (ველისციხის საჯარო სკოლა).
მესამე ადგილზე გავიდა გუნდი "თაროელი", გუნდის წევრები იყვნენ - თინათინ ნარმანია (ზუგდიდის N2 საჯარო სკოლა); ნინი ქათამაძე (სენაკის წმ. ალექსი შუშანიას სახელმწიფო მართლმადიდებლური სკოლა-გიმნაზია); მარიტა დათიშვილი (ქართულ-ამერიკული სკოლა); ლუკა ზვიადაური (ქართულ-ამერიკული სკოლა).
I, II და III ადგილზე გასულ გუნდებს კავკასიის უნივერსიტეტისგან სასწავლო ვაუჩერები გადაეცათ, რომელიც დააფინანსებს საბაკალავრო პროგრამების სწავლის საფასურს. პირველ ადგილზე გასულ გუნდს, ასევე გამარჯვებულის თასი გადაეცა.
თამაში კავკასიის ეკონომიკის სკოლის დეკანმა, ინტელექტკლუბის რა? სად? როდის? წევრმა, იოსებ ბერიკაშვილმა, ჩაატარა.

CU What? Where? When? for entrants
The winner of the game was the team "Damnashave Vin Aris?"(Who is the culprit), the members of the team were - Sandro Lomidze; Nika Ganadze; Rati Chikovani; Luka Gvritishvili - Komarov School.
The team "Titan Gela" came in second, team members were - Saba Chelidze (Arashenda Public School); Nodari Menteshashvili (Veliscikhi Public School); Gega Fridonashvili (Melaani Public School); Giorgi Matiashvili (Veliscikhi public school).
The team "Taroeli" came in third, the team members were - Tinatin Narmania (N2 public school of Zugdidi); Nini Katamadze (St. Alexi Shushania State Orthodox School-Gymnasium of Senaki); Marita Datishvili (Georgian-American School); Luka Zviadauri (Georgian-American school).
The 1st, 2nd and 3rd place teams were awarded educational vouchers from Caucasus University, which will finance the tuition fees of undergraduate programs. The winner's cup was also awarded to the team in first team.
The game was conducted by the Dean of the Caucasus School of Economics, Intellect Club What? Where? When? member, Ioseb Berikashvili.