- აწარმოებს მოქმედი საბაკალავრო, სამაგისტრო და სადოქტორო პროგრამებზე აპლიკანტთა კონკურსის სტატისტიკურ ანალიზს;
- უზრუნველყოფს უნივერსიტეტის ხარისხის უზრუნველყოფის დეპარტამენტთან, სასწავლო პროცესის მართვისა და სტუდენტთა რეგისტრაციის სამსახურთან და იურიდიულ სამსახურთან კოორდინირებულად ნორმატიულ დოკუმენტებში ცვლილებებისა და დამატებების ასახვას;
- მონაწილეობს უნივერსიტეტის საგანმანათლებლო პროგრამათა კატალოგის შედგენა-დაკაბადონებაში;
- მონაწილეობს შუალედური და დასკვნითი გამოცდის მსვლელობა-დაკვირვების პროცესში;
- წარმართავს მათემატიკის კურსების სწავლების ორგანიზაციულ საკითხებს (საკონტროლო წერების ტექნიკური მომზადება, გამრავლება, მომარაგება) და ასევე, მათემატიკის კურსების საკონტროლო წერების, შუალედური და საგამოცდო მასალების პროექტებზე მუშაობას;
- ამოწმებს მათემატიკის სილაბუსებში შეტანილი ინფორმაციის კორექტულობას და აკონტროლებს სილაბუსების ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვას;
- მონაწილეობს სხვადასხვა პროექტის შემუშავება-განხორციელებაში და სათანადო მასალების ბეჭდური სახით გამოცემისათვის მომზადებაში.
- კომპეტენციის ფარგლებში მონაწილეობს ავტორიზაციის/აკრედიტაციის პროცესში.
- უმაღლესი განათლება, არანაკლებ მაგისტრის ან მასთან გათანაბრებული აკადემიური ხარისხი;
- მუშაობის არანაკლებ ერთ წლიანი გამოცდილება ან უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებაში ადმინისტრაციულ პოზიციაზე მუშაობის გამოცდილება;
- ანალიტიკური აზროვნების უნარი;
- ანაზღაურება (ხელზე): გამოსაცდელი ვადის დროს შეთანხმებისამებრ. გამოსაცდელი ვადის შემდეგ 800 ლარი (ხელზე);
მეორე ეტაპზე გადასულ კანდიდატებს ჩაუტარდებათ ტესტირება, საოფისე პროგრამების ცოდნაში.
გთხოვთ, გამოგზავნისას ელექტრონული ფოსტის სათაურის (subject) ველში მიუთითოთ: “სასწავლო დარგში ვიცე-პრეზიდენტის ასისტენტი“.

Caucasus University is announcing a vacancy for the position of Assistant to the Vice President for Education
Conduct statistical analysis of the competition of applicants for current bachelor's, master's and doctoral programs;
Ensures changes and additions to normative documents in coordination with the University Quality Assurance Department, the Academic Process Management and Student Registration Office, and the Legal Service;
Participate in compiling a catalog of educational programs of the University;
Participate in the process of observation of the midterm and final exams;
Manage the organizational issues of teaching mathematics courses (technical training, reproduction, supply of control writing) and also work on projects of control writing, intermediate and examination materials of mathematics courses.
Check the correctness of the information entered in the mathematics syllabi and control the uploading of the syllabi in the electronic system;
Participate in the development and implementation of various projects and in the preparation of relevant materials for publication in print.
Participate in the authorization/accreditation process within the scope of competence.
Higher education, at least a master's degree or an equivalent academic degree;
At least one year of work experience or experience of working in an administrative position in a higher education institution;
Knowledge of office computer programs;
High sense of responsibility;
Analytical thinking skills;
Ability to manage time effectively;
Detail oriented;
Punctual;
Disciplined;
Full-time working day, Monday through Saturday (Saturday short working day);
Remuneration (on hand): by agreement during the probationary period. 800 GEL after the probationary period (on hand);
Candidates who pass the second stage will be tested in the knowledge of office programs.
Please indicate "Assistant to the Vice President in the field of education" in the subject line of the email.