კავკასიის უნივერსიტეტი, კავკასიის ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლა (CSH) და კავკასიის მედიის სკოლა (CSM) აცხადებს ვაკანსიას სამაგისტრო პროგრამის აკადემიური მენეჯერის თანამდებობაზე.
ა) სტუდენტების და ლექტორების ტექნიკურ საკითხებზე კონსულტირება/დახმარება და სასწავლო პროცესის შეუფერხებლად წარმართვის უზრუნველჰყოფა;
ბ) სემესტრული რეგისტრაციისა და ხელშეკრულების გაფორმების პროცესში სტუდენტების დახმარება და კომპეტენციის ფარგლებში კონსულტირება;
გ) სტუდენტებისათვის განკუთვნილი სხვადასხვა სახის ინფორმაციისა და საუნივერსიტეტო რეგულაციების შესახებ სიახლეების სტუდენტებისათვის მიწოდება და პრაქტიკაში გატარების ხელშეწყობა;
დ)სასწავლო პროცესის განმავლობაში საგანმანათლებლო პროგრამის სილაბუსების ელექტორნულ სისტემაში დროულად ატვირთვის მონიტორინგი;
ე)ლექტორების მიერ ჩატარებული სალექციო საათების ჩატარება-აღდგენაზე შესაბამისი მონაცემების ბაზაში შეყვანა, მათ შორის დაცვის თანამშრომლის მიერ შეტანილი მონაცემების გადამოწმება;
ვ) სტუდენტთა დასწრების ელექტრონული ბაზის წარმოების მონიტორინგის განხორციელება;
ზ) სტუდენტებისთვის საჭირო დოკუმენტების მიღებაზე დახმარების გაწევა;
თ) ლექტორების მხრიდან ნიშნების ბაზაში დროულად შეყვანის მონიტორინგი;
ი) სკოლის სასწავლო პროგრამის ფარგლებში კომისიური სხდომების ორგანიზება და დაოქმება;
კ) შუალედურ და დასკვნით გამოცდებზე დასწრება;
ლ) სტუდენტის მიერ შუალედურ და დასკვნით გამოცდაზე მიღებული შეფასების შეტანა ნიშნების ბაზაში;
მ) საბოლოო სემესტრული შეფასების ელექტრონული უწყისის შექმნა და ბაზაში ატვირთვა;
ნ) სტუდენტების მიერ გაცდენილი შუალედური და დასკვნითი გამოცდების აღდგენის პროცესის კოორდინირება;
პ) კომპეტენციის ფარგლებში ავტორიზაციის/აკრედიტაციის პროცესში მონაწილეობა;
- მუშაობის არანაკლებ ერთ წლიანი გამოცდილება. უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებაში ადმინისტრაციულ პოზიციაზე მუშაობის გამოცდილება ჩაითვლება უპირატესობად;
- ინგლისური ენის ცოდნა (ენის ცოდნის კომპეტენცია შემოწმდება ტესტირების ან გასაუბრების საფუძველზე)
- ანალიტიკური აზროვნების უნარი;
- აკადემიური წერის უნარები;
- ანაზღაურება (ხელზე ასაღები): გამოსაცდელი ვადის დროს შეთანხმებისამებრ. გამოსაცდელი ვადის შემდეგ 800 ლარი;
დაინტერესებულმა პირებმა, გთხოვთ გამოაგზავნოთ თქვენი რეზიუმე (CV) ქართულ და ინგლისურ ენაზე (რეზიუმეში აუცილებლად მიუთითეთ რეკომენდატორის სახელი, გვარი და საკონტაქტო ინფორმაცია), ორმაგი ვაქცინაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი ელექტრონული ფოსტის შემდეგ მისამართზე: hr@cu.edu.ge
გთხოვთ, გამოგზავნისას ელექტრონული ფოსტის სათაურის (subject) ველში მიუთითოთ: “CSM-CSH - სამაგისტრო პროგრამის აკადემიური მენეჯერი“.

Caucasus School of Humanities and Social Sciences (CSH) and Caucasus School of Media (CSM) are announcing a vacancy for the position of Master's Program Academic Manager.
- Advising/assisting students and lecturers on technical issues and ensuring the smooth running of the learning process;
- Assisting students in the process of semester registration and contracting and advising within the scope of competence;
- Provide students with news on various types of information and university regulations and facilitate their implementation;
- Monitoring the timely upload of educational syllabi in the electronic system during the educational process;
- Entering the relevant data on the conduct and restoration of lecture hours conducted by lecturers, including verification of the data entered by the security guard;
- Monitoring the production of the electronic database of student attendance;
- Assist students in obtaining the necessary documents;
- Monitoring the timely entry of marks into the database by lecturers;
- Organizing and canceling commission sessions within the school curriculum;
- Attendance at midterm and final exams;
- Entering the grades obtained by students in the midterm and final exam in the database;
- Creating an electronic form for the final semester assessment and uploading it to the database;
- Coordinating the process of restoring the midterm and final exams missed by students;
- No less than one year of work experience. Experience of working in an administrative position in a higher education institution will be considered an advantage;
- Knowledge of Office computer programs;
- English language proficiency (language proficiency competency will be tested on the basis of testing or interview)
- Analytical thinking skills;
- Academic writing skills;
- Full-time work day, Monday through Saturday (Saturday short work day);
- Salary (in-hand): During the probationary period by agreement. 800 GEL after the probationary period;
If you are interested, please send your resume (CV) in Georgian and English (be sure to indicate the name, surname and contact information of the recommender in the resume), dual vaccination confirmation e-mail to the following e-mail address: hr@cu.edu.ge