- კავკასიის უნივერსიტეტში სასწავლო პროცესის ხარისხის უზრუნველყოფის სისტემის „დაგეგმე-განახორციელე-შეამოწმე-განავითარეს“ (PDCA) შექმნა-განვითარებაში მონაწილეობის მიღება;
- ხარისხის უზრუნველყოფის „დაგეგმე-განახორციელე-შეამოწმე-განავითარეს“ (PDCA) სისტემის განხორციელება-ოპერირება;
- საგანმანათლებლო პროგრამების ოპერირების ხარისხის შემოწმების, ანგარიშების მომზადებისა და რეკომენდაციების შემუშავების პროცესში მონაწილეობის მიღება;
- სასწავლო პროცესის მსვლელობის პერიოდულად გაკონტროლება;
- სტუდენტთა აკადემიური მოსწრების ანალიზის და რეკომენდაციების შემუშავების პროცესში მონაწილეობის მიღება;
- სტუდენტთა გამოკითხვების შედეგების ანალიზის და რეკომენდაციების შესრულების მონიტორინგის პროცესში მონაწილეობის მიღება;
- ავტორიზაციისა და პროგრამული აკრედიტაციისათვის თვითშეფასებისა და სხვა დოკუმენტების მომზადების პროცესში მონაწილეობის მიღება;
- დეპარტამენტის საქმიანობის აღწერის განხორციელება წლიური ანგარიშის წარდგენის მიზნებისათვის;
- დეპარტამენტის ფუნქციებთან და ამოცანებთან დაკავშირებულ სხვა საქმიანობაში მონაწილეობის მიღება.
- არანაკლებ მაგისტრის ან მასთან გათანაბრებული აკადემიური ხარისხის ფლობა განათლების ადმინისტრირების/მენეჯმენტის მიმართულებით;
- მენეჯერულ (დაბალი და საშუალო) პოზიციაზე მუშაობის არანაკლებ 2 წლიანი გამოცდილება ან უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებაში ადმინისტრაციულ პოზიციაზე მუშაობის გამოცდილება;
- ინგლისური ენის არანაკლებ B2 დონეზე ცოდნა (ინგლისური ენის ცოდნა იქნება შემოწმებული ტესტირების ან გასაუბრების საფუძელზე).
- ანაზღაურება (ხელზე): გამოსაცდელი ვადის დროს შეთანხმებისამებრ. გამოსაცდელი ვადის შემდგეგ - 1000 ლარი;

- Participate in the creation and development of the Plan-Do-Check-Act (PDCA) quality assurance system at Caucasus University;
- Implement-operate the Plan-Do-Check-Act (PDCA) quality assurance system;
- Participate in the process of checking the quality of operation of educational programs, preparing reports and developing recommendations;
- Periodically monitor the learning process;
- Participate in the process of analyzing students' academic performance and developing recommendations;
- Participate in the process of analyzing the results of student surveys and monitoring the implementation of recommendations;
- Participate in the self-assessment preparation process and other documents for authorization and program accreditation;
- Make a description of the Department’s activities for the purposes of submitting an annual report;
- Participate in other activities related to the functions and tasks of the Department.
- At least a master's degree or an equivalent academic degree in education administration/management;
- At least 2 years of experience working in a managerial (low and secondary) position or experience working in an administrative position in a higher education institution;
- Knowledge of English at B2 level (at least) (English language proficiency will be tested on the basis of testing or interview).
- Punctuality;
- Full-time working day, Monday - Saturday (Saturday short working day);
- Remuneration (on hand): by agreement during the probationary period. After the probationary period - 1000 GEL;
Please indicate "Quality Assurance and Improvement Manager" in the subject line of the email when sending.