კავკასიის უნივერსიტეტის პერსონალის მართვის დეპარტამენტი აცხადებს ვაკანსიას პერსონალის მართვის დეპარტამენტის მენეჯერის (შერჩევის მიმართულებით) თანამდებობაზე.
- ვაკანტურ პოზიციასთან დაკავშირებით ინფორმაციის მიღება და არსებული დებულებების მოთხოვნების შესაბამისად ვაკანსიის განცხადების შემუშავება;
- თანამდებობის სპეციფიკის მიხედვით ვაკანსიის სხვადასხვა არხების მოძიება და განცხადებების გამოქვეყნება;
- შემოსული რეზიუმეების დახარისხება თანამდებობისთვის საჭირო საკვალიფიკაციო მოთხოვნების შესაბამისად;
- საჭიროების შემთხვევაში თანამდებობის სპეციფიკის შესაბამისად ტესტის/წერითი დავალების/სიტუაციური ანალიზის შემუშავება და ჩატარება უშუალო ხელმძღვანელთან ან/და შესაბამისი დეპარტამენტის/სამსახურის ხელმძღვანელთან ერთად;
- გასაუბრების/ტესტირების/ საჩვენებელი ლექციების ორგანიზება და ჩატარება;
- საკონკურსო შედეგების განხილვა უშუალო ხელმძღვანელთან ერთად და კანდიდატებთან უკუკავშირი;
- საკონკურსო დოკუმენტაციის მართვასთან დაკავშირებული ოფიციალური დოკუმენტების (ბრძანებები, ოქმები, შეფასების ფურცლები) სათანადო დონეზე გაფორმება/რეგისტრაცია/შენახვა;
- ახალი თანამშრომლის სისტემაში (CU, QMS, BIOSTAR) რეგისტრაცია და აღრიცხვა, შესაბამისი სტატუსის და კონტრაქტის ტიპის მინიჭება და პროგრამული მართვა;
- საუნივერსიტეტო პროცედურების: უნივერსიტეტის პოლიტიკის, წესების და რეგულაციების გაცნობა;
- პერსონალის მართვის დეპარტამენტის სტრატეგიის შემუშავების პროცესში მონაწილეობის მიღება უნივერსიტეტის ზოგადი სტრატეგიის გათვალისწინებით;
- HR დეპარტამენტში შემოსული შეტყობინებების (ელექტრონული ფოსტა/სატელეფონო ზარი/ოფიციალური წერილი) ყოველდღიური მონიტორინგი;
- აკრედიტაცია/ავტორიზაციის პროცესში კომპეტენციის ფარგლებში მონაწილეობის მიღება;
- უნივერსიტეტის მიზნებისა და ამოცანების შესაბამისად, უფლებამოსილების ფარგლებში, დეპარტამენტის დირექტორის ცალკეული დავალებების შესრულება.
- კომპიუტერული პროგრამების ცოდნა: MS Word, MS Excel, PowerPoint;
- შერჩევის მიმართულებით მუშაობის 1 (ერთი) წლიანი გამოცდილება;
- ინგლისური ენის არანაკლებ B2 დონეზე ცოდნა;
- ანაზღაურება: 1000 -1200 ლარის (ხელზე ასაღები) ფარგლებში;
გთხოვთ, გამოგზავნისას ელექტრონული ფოსტის სათაურის (subject) ველში მიუთითეთ ვაკანტური პოზიციის დასახელება: „შერჩევის მენეჯერი“

Caucasus University Department of Personnel Management announces a vacancy for the position of Manager (in the direction of selection) at the Department of Personnel Management.
- Receive information about vacant positions and develop vacancy announcements in compliance with existing regulations.
- Explore various channels for posting job vacancies and publish announcements based on the position's requirements.
- Screen incoming resumes and organize them according to qualification requirements.
- Develop and conduct tests, written tasks, or situational analyses as needed for specific positions, in collaboration with the immediate supervisor or department head.
- Organize and conduct interviews, tests, or demonstration lectures for candidates.
- Review competition results with the direct supervisor and provide feedback to candidates.
- Manage/register/file official documents (orders, minutes, and evaluation sheets) related to competition documentation at the appropriate level.
- Register and document new employees in the system (CU, QMS, BIOSTAR), assign the appropriate status and contract type, and manage software.
- Understand university procedures, including policies, rules, and regulations.
- Participate in the strategy development process of the Department of Personnel Management, aligning with the university's overall strategy.
- Monitor daily messages (email/phone calls/official letters) received by the HR department.
- Participate in accreditation/authorization processes within the scope of competence.
- Perform specific tasks of the department director within the goals and objectives of the university, within the scope of authority.
- Knowledge of computer programs: MS Word, MS Excel, PowerPoint;
- 1 (one) year experience in selection;
- Knowledge of English language at least B2 level;
- Ability to effectively manage time;
- Organizational ability;
- Hardworking and energetic;
- Punctual and disciplined.
- Work schedule: from Monday to Saturday (Saturday is a short working day. The need for the mentioned day/days is determined by agreement with the management);
- Remuneration: 1000-1200 GEL (after tax);
- Trial period: 6 months.
Interested persons please send your resume (CV) in Georgian and English to the following email address: hr@cu.edu.ge