ლოზანის უნივერსიტეტი, შვეიცარია (The University of Lausanne in Lausanne, Switzerland) კავკასიის უნივერსიტეტთან და რამდენიმე ქართულ უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებასთან თანამშრომლობით, გიწვევთ საზაფხულო სკოლაში „Territorial Challenges and Opportunities for Multicultural Democracies“ მონაწილეობის მისაღებად.
საზაფხულო სკოლა გაიმართება 10-14 ივლისს, ლოპოტას ტბის გარშემო მდებარე სასტუმრო ლოპოტა სპა რეზორტში (Lopota Lake & Resort Spa). ქართველ სტუდენტებთან ერთად, პროგრამაში მონაწილეობას მიიღებენ ლოზანის უნივერსიტეტის სტუდენტებიც.
კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის საზაფხულო სკოლაში მონაწილეობა გახლავთ უფასო. დაფინანსება ფარავს როგორც სასტუმროში განთავსების ხარჯებს, ასევე სამჯერად კვებას და ტრანსპორტირებას თბილისიდან კახეთამდე, და კახეთიდან თბილისში.
დაინტერესებულმა კანდიდატებმა, CV და სამოტივაციო წერილი (არაუმეტეს 2 გვერდისა) უნდა გააგზავნონ შემდეგ მისამართზე: sean.muller@unil.ch

The University of Lausanne in Lausanne, Switzerland, in partnership with Caucasus University and several Georgian higher education institutions, invites you to participate in the Summer School "Territorial Challenges and Opportunities for Multicultural Democracies".
The summer school will be held July 10-14 at Lopota Lake & Resort Spa. Along with Georgian students, students of the University of Lausanne will also participate in the program.
Participation in the summer school is free for Caucasus University students. The financing covers the costs of hotel accommodation, as well as three meals a day and transportation from Tbilisi to Kakheti, and from Kakheti to Tbilisi.
Interested candidates should send their CV and cover letter (no more than 2 pages) to the following address: sean.muller@unil.ch