10 თებერვალს, კავკასიის უნივერსიტეტის ბიბლიოთეკაში,შეხვედრა გაიმართა ორი სამეცნიერო ჟურნალის „შედარებითი სამართლის ჟურნალის" და "სამედიცინო სამართლისა და მენეჯმენტის ჟურნალის" სარედაქციო კოლეგიის წარმომადგენლებთან - ლადო სირდაძესთან და ირაკლი სასანიასთან.
შეხვედრის ფარგლებში რედაქტორებმა ისაუბრეს როგორც ჟურნალის თემატიკის, საგამომცემლო პოლიტიკის, ასევე, სამართლის დიგიტალიზაციის, მედიცინასა და სამართალში ხელოვნური ინტელექტის როლზე.
შეხვედრა ორგანიზებული იყო კვლევის ხელშეწყობის დეპარტამენტის მიერ და მონაწილეობა მიიღეს სამართლის სკოლის დოქტორანტებმა და აკადემიურმა პერსონალმა.

A meeting was held with Lado Sirdadze and Irakli Sasania, members of the editorial boards of two scientific journals "Journal of Comparative Law" and "Journal of Medical Law and Management", on February 10 in the Caucasus University library.
At the meeting, the editors discussed the topic of the magazines, publishing policy, as well as the digitalization of law, the role of artificial intelligence in medicine and law.
The meeting was organized by the Department of Research Promotion and was attended by PhD students and academic staff of the School of Law.