გაცნობებთ, რომ სამხრეთ დანიის უნივერსიტეტი (University of Southern Denmark), გიწვევთ საზაფხულო კურსებზე მონაწილეობის მისაღებად.
კურსები გაიმართება 6-20 აგვისტოს, სამხრეთ დანიის უნივერსიტეტის ქალაქ ოდენსეს კამპუსში.
დაინტერესებულ პირებს, შესაძლებლობა აქვთ დაესწრონ შემდეგ კურსებს:
- Decision, Persuasion, and Negotiation
- Introduction to R
- Global Challenges I: The SDGs Relevance to the Social Sciences
- Continuous Delivery and DevOps
- Deep Learning
კავკასიის უნივერსიტეტის, როგორც პარტნიორი უნივერსიტეტის სტუდენტები, გათავისუფლებულნი არიან კურსების საფასურისგან. მგზავრობის, საცხოვრებლისა და სხვა სახის ხარჯები თავად სტუდენტმა უნდა გაწიოს.
მონაწილეებს ასევე შეუძლიათ განაცხადი გააკეთონ საერთო საცხოვრებელში განთავსებაზე. დეტალებს შეგიძლიათ გაეცნოთ ბმულზე.
პროგრამაში მონაწილეობით დაინტერესებულმა კანდიდატებმა, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტს უნდა წარმოუდგინონ შემდეგი დოკუმენტები:
- ინგლისური ენის ცოდნის დამდასტურებელი სერტიფიკატი (IELTS 6.5, TOEFL 88)
დოკუმენტები უნდა გამოაგზავნოთ შემდეგ მისამართზე: ir@cu.edu.ge
დოკუმენტების გამოგზავნის ბოლო ვადაა 2022 წლის 25 აპრილი.
კურსებთან დაკავშირებით დეტალური ინფორმაციის მისაღებად, შეგიძლიათ ეწვიოთ ბმულს, ან გაეცნოთ პროგრამის საინფორმაციო ბროშურას.

We would like to inform you that the University of Southern Denmark invites you to participate in the Summer Courses.
The Summer School takes place between the 6th and 20th of August (including arrival and departure days).
Students have the opportunity to attend the following courses:
- Decision, Persuasion, and Negotiation
- Introduction to R
- Global Challenges I: The SDGs Relevance to the Social Sciences
- Continuous Delivery and DevOps
- Deep Learning
Caucasus University students, as students of the partner university are exempt from the tuition fee. Travel, accommodation, and other expenses are covered by the students.
Students also have the opportunity to apply for the Summer School housing. Details regarding the Housing application process can be found here.
Interested candidates, must submit the following documents to the International Relations and Projects Department of Caucasus University: