გაცნობებთ, რომ ვილნიუსის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტი (Vilnius University of Applied Sciences) გიწვევთ საზაფხულო კურსებზე მონაწილეობის მისაღებად.
კურსები გაიმართება 15-26 აგვისტოს, ვილნიუსში, ხოლო მოგზაურობა და სოციალური აქტივობები დაგეგმილია ლიეტუვის სხვა ქალაქებშიც.
ხელმისაწვდომი კურსები (უნდა აირჩიოთ ქვემოთ ჩამოთვლილთაგან ერთ-ერთი):
კურსის ღირებულება შეადგენს 700 ევროს.
ღირებულება ფარავს საცხოვრებელ ხარჯებს, სასწავლო მასალებს, საუზმეს, ლანჩს, ადგილობრივი ტრანსპორტის ბილეთებს და სოციალურ აქტივობებს. მონაწილეობის საფასური არ მოიცავს სამგზავრო ბილეთებს და ვახშამს.
რეგისტრაციის ბოლო ვადაა 2022 წლის 15 ივნისი.
კურსებთან დაკავშირებით დეტალური ინფორმაციის მისაღებად, გთხოვთ ეწვიოთ საზაფხულო სკოლის ვებ-გვერდს.
დამატებითი შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ მიმართოთ პროგრამის ორგანიზატორებს შემდეგ მისამართზე: international@viko.lt

We would like to inform you that Vilnius University of Applied Sciences (VIKO) invites you to participate in the Summer School 2022 which will take place on August 15-26, 2022 in Vilnius, Lithuania.
VIKO Summer Schools offers 3 programs:
The studies will be held in Vilnius, whereas the trips and social activities will also take place in other cities in Lithuania.
The participation fee is 700 EUR. The price covers study materials, accommodation, breakfast, lunch, local transport tickets, and parts of social activities (International Evening, Canoe Trip, Orientation Game, Farewell Grill). The participation fee does not cover traveling tickets, or dinner.
The deadline for submitting the applications is June 15, 2022.
For detailed information, please visit the summer school website.
In case of further questions, please contact the program organizational team at the following e-mail address: international@viko.lt