კავკასიის უნივერსიტეტს და დეკა დეველოპმენტს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა, რომელსაც ხელი მოაწერეს კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ და დეკა დეველოპმენტის კომერციული დირექტორის მინდობილმა პირმა თამარ მეგრელიშვილმა.
მემორანდუმის ფარგლებში, უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის სპეციალური კონკურსი ჩატარდა, რომლის გამარჯვებულ გუნდებსაც დეკა დეველოპმენტი დააჯილდოებს.
აღნიშნული თანამშრომლობა მიზნად ისახავს ახალგაზრდების განათლებისა და პროფესიული განვითარების მხარდაჭერას, სტუდენტებისთვის პრაქტიკული გამოცდილების მიღებას.

A Memorandum of Cooperation was signed between Caucasus University and Deka Development. The document was signed by Kakha Shengelia, President of Caucasus University, and Tamar Megrelishvili, representative of Deka Development's Commercial Director.
As part of this partnership, a special competition was organized for university students, with winning teams set to receive rewards from Deka Development.
This collaboration aims to support the education and professional growth of young people, providing students with practical experience.