CSB-სა და GGSB–ს Dual MBA–ს პროგრამის წარმატებული ქართველი კურსდამთავრებულები
სამი საერთაშორისო აკრედიტაციის (AACSB, EQUIS და AMBA) მქონე უნივერსიტეტის - გრენობლის მენეჯმენტის სკოლის (Grenoble Ecole de Management) ფილიალს - ე.წ. კამპუს. ამ პარტნიორული ურთიერთობის საფუძველზე კავკასიის ბიზნესის სკოლა სთავაზობს ქართულ საზოგადოებას ორმაგი ხარისხის ბიზნესის ადმინისტრირების სამაგისტრო პროგრამას (Dual GGSB-CSB MBA Program), რომლის ფარგლებშიც ქართველ სტუდენტებს ქვეყნისა და სამსახურის დაუტოვებლად შეუძლიათ მიიღონ უმაღლესი ხარისხის ევროპული განათლება და საერთაშორისოდ აღიარებული სასწავლების უმაღლესი განათლების დიპლომი.
2014 წლის 15 მარტს გრენობლში სასწავლების დამთავრების ცერემონიაზე 30-მდე კავკასიის ბიზნესის სკოლის ამ პროგრამის სტუდენტს გადაეცათ დიპლომები.

de Management)- referred to as the Campus.
In partnership with the School of Business, CU offers the Master of Business Administration dual degree program (Dual GGSB-CSB MBA Program), under which Georgia as a country and students are able to obtain the highest quality service and European standard education and be awarded an internationally recognized university degree.
On March 15, 2014 30 of the CSB program students were awarded with diplomas from Grenoble university during its graduation ceremony.