კავკასიის განათლების სკოლის მხარდაჭერით, CU-ის კამპუსში გაიმართა შეხვედრა ,,ღია სივრცე პაატა პაპავასთან ერთად.’’
ღონისძიებაზე განიხილეს ისეთი აქტუალური საკითხები, როგორიცაა ახალი იდეები სწავლისა და განვითარებისთვის, ბედნიერების მრავალკუთხედი, ხელოვნური ინტელექტი სწავლა-სწავლებაში და ემოციური ინტელექტის განმავითარებელი აქტივობები.
ღონისძიების ფასილიტატორები იყვნენ პაატა პაპავა-კავკასიის უნივერსიტეტის აფილირებული ასოცირებული პროფესორი და ელენე ბეთლემიშვილი, კავკასიის უნივერსიტეტის აფილირებული ასისტენტ-პროფესორი.

CU hosted an event "Open Space Meeting with Paata Papava," co-organized by the Caucasus Education School.
The discussions delved into current trends in education such as new approaches to learning and development, the concept of "a polygon of happiness," the application of generative AI in teaching and learning, and the activities to develop emotional intelligence.
The facilitators were Paata Papava, an affiliate associate professor at Caucasus University and Elene Betlemishvili, an affiliate assistant professor at Caucasus University.