13 დეკემბერს, კავკასიის სამართლის სკლის სტუდენტური თვითმართველობის ორგანიზებით, კავკასიის უნივერსიტეტს, ევროპის იურისტ სტუდენტთა ასოციაციის (ELSA) წარმომადგენლები სტუმრობდნენ.
სტუმრები სტუდენტებს შეხვდნენ და ასოციაციის შესახებ ვრცელი პრეზენტაცია ჩაატარეს.
ELSA მსოფლიოში უდიდესი, დამოუკიდებელი, აპოლიტიკური და არასამეწარმეო იურისტ სტუდენტთა გაერთიანებაა და ევროპის 41 სახელმწიფოს 300-მდე უნივერსიტეტს აერთიანებს.
ასოციაციის მიზანია, სამართლებრივი მიმართულებით განავითაროს ახალგაზრდული ურთიერთობები და საერთაშორისო ხასიათი შესძინოს მას, ასევე ევროპულ სტანდარტებზე დაყრდნობით შექმნას პროფესიონალი იურისტის ჩამოყალიბებისათვის საჭირო ჯანსაღი გარემო.

December 13, with the organization of CSL student self -government body, representative of the European Law Students' Association (ELSA) visited CU.
They met with students and gave a full presentation about the association and its activities. The European Law Students' Association is the world's largest independent, non-political students association, which represents 300 University in 42 Countries. The association also integrates 32,000 members into their worldwide network.
It seeks to develop legal relationships between youth and encourages them to follow European standards in creating an environment for professional growth.