კონკურსი: ,,სტუდენტები სოციალური მეწარმეობის მხარდასაჭერად 2014’’
პროექტის მიზნები: ახალგაზრდებში სოციალური მეწარმეობის კონცეფციის პოპულარიზაცია და სტუდენტების აქტიური ჩართვა სოციალური მეწარმეობის განვითარების პროცესში.
პროექტის ფარგლებში ჩატარდა:
- 2014 წლის 7 დეკემბერს - შიდა საუნივერსიტეტო კონკურსი
- 2015 წლის 4 აპრილს - კონკურსის მე- კავკასიის უნივერსიტეტში გაიმართა კონკურსის „სტუდენტებისოციალური მე-2 ეტაპი
- 2015 წლის 28 აპრილს - კონკურსის ფინალი
კავკასიის უნივერსიტეტის გუნდმა "Edelweiss" - გაიმარჯვა კონკურსის ერთ-ერთ მიმართულებაში, რომელიც გულისხმობს სტუდენტების მიერ სოციალური საწარმოს კონცეფციის და შემდგომ სრული ბიზნეს-პროექტის შემუშავებას იმ საზოგადოებრივ ორგანიზაციასთან თანამშრომლობით, რომელსაც სურს ახალი სოციალური საწარმოს დაარსება.
პროექტის ორგანიზატორები: ევრაზიის თანამშრომლობის ფონდი და საქართველოს სტრატეგიული კვლევებისა და განვითარების ცენტრი.

Competition: "Students in Support of Social Entrepreneurship 2014"
Project Objectives: To promote the concept of social entrepreneurship among young people and to actively involve students in the development of social entrepreneurship.
Within the framework of the project:
• December 7, 2014 - Internal University Competition
• April 4, 2015 - The second stage of the competition “Students’ Social Stage” was held at Caucasus University
• April 28, 2015 - Competition Finale
Caucasus University team "Edelweiss" - won one of the competitions, which involves the development of the concept of a social enterprise by students and the subsequent full business project in cooperation with the public organization that wants to establish a new social enterprise.
Project organizers: Eurasia Partnership Foundation and Georgian Center for Strategic Research and Development.