საჯარო ლექცია - „პანდემიისგან მიღებული გაკვეთილები, გავლენა ტექნოლოგიაზე სამედიცინო პრაქტიკის მომავლისთვის“
1 ივნისს, კავკასიის უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში, კავკასიის მედიცინისა და ჯანდაცვის სკოლის სტუდენტებისთვის, ასევე მედიცინით დაინტერესებული აბიტურიენტებისთვის  საჯარო ლექცია გაიმართება თემაზე - „პანდემიისგან მიღებული გაკვეთილები, გავლენა ტექნოლოგიაზე სამედიცინო პრაქტიკის მომავლისთვის“.
ლექციას წაიკითხავს WaveEdge Capital-ის მმართველი დირექტორი და Ensanté-ის  აღმასრულებელი დირექტორი - გაილ ქრისტინე განონი, რომელიც ასევე სოციალური საწარმოს კონსულტანტია ტექნიკურ სტარტაპებში და კალიფორნიის უნივერსიტეტის ბერკლის საინჟინრო ფაკულტეტის წევრი.
ლექციაზე განხილული იქნება ისეთი საკითხები, როგორებიცაა: პანდემია და პანდემიისგან მიღებული გაკვეთილები, ტესტირება და ვაქცინაცია, ტელემედიცინისა და იმ ტექნოლოგიების როლი, რომლებიც გავლენას ახდენენ ჯანდაცვაზე. სპიკერი ასევე ისაუბრებს სამედიცინო პრაქტიკის სამომავლო პროგნოზებზე.

Public Lecture - "Lessons Learned from the Pandemic, the Impact on Technology for the Future of Medical Practice"
On June 1, at 19:00, a public lecture will be held on the topic - "Lessons Learned from the Pandemic, the Impact on Technology for the Future of Medical Practice." in the conference hall of Caucasus University for Caucasus School of Medicine and Healthcate students and entrants interested in the medicine program.
The lecture will be delivered by Gail Christine Gannon - Managing Director of WaveEdge Capital, CEO of Ensanté, a social enterprise advisory for tech startups, and a faculty member in the School of Engineering, at University of California, Berkeley.
The lecture will focus on such topics as: lessons learnt from this pandemic, testing, vaccines, acceleration of telemedicine and other technologies that impact healthcare. The speaker will also touch on predictions for future of medical practice.