სეულის ეროვნული უნივერსიტეტის მიერ გამოცხადდა კონკურსი 2024 წლის საშემოდგომო სემესტრისთვის საპრეზიდენტო სადოქტორო სტიპენდიების მოსაპოვებლად.
გაცნობებთ, რომ პროგრამაში მონაწილეობის მისაღებად კანდიდატი უნდა აკმაყოფილებდეს მინიმუმ ერთ-ერთ შემდეგი 2 მოთხოვნიდან:
- აპლიკანტი უნდა ეწეოდეს აკადემიურ საქმიანობას ან ლექციების ჩატარების, ან კვლევითი მიმართლებით.
- მაგისტრანტი, რომელიც დამამთავრებელ კურსზე იმყოფება და ამასთანავე, მინიმუმ ბოლო 6 თვის განმავლობაში ეწევა აკადემიურ საქმიანობას ლექციების ჩატარების, ან კვლევითი მიმართულებით.
- დასაქმების დამადასტურებელი მოწმობა;
- ბაკალავრიატისა და მაგისტრატურის დიპლომი;
აღნიშნული პროგრამა გამარჯვებულ აპლიკანტს 6 სემესტრის განმავლობაში დაუფინანსებს სწავლებას, ასევე ორმხრივ ფრენას, ჯანმრთელობის დაზღვევასა და კორეული ენის სწავლებას.
სასტიპენდიო პროგრამაზე განაცხადების მიღება წარმოებს 2024 წლის 4 მარტიდან - 6 მარტის ჩათვლით.
დაინტერესებულმა კანდიდატებმა უნდა შეავსონ სააპლიკაციო ფორმა და სხვა მოთხოვნილ დოკუმენტებთან ერთად გააგზავნონ შემდეგ ელექტრონულ ფოსტაზე: intlscholarship@snu.ac.kr
განაცხადის შევსებასთან დაკავშირებულით დეტალური ინსტრუქციის ხილვა შესაძლებელია ბროშურასა და სააპლიკაციო ფორმაში.
დამატებითი ინფორმაციისთვის, მსურველებს შეუძლიათ მიმართონ უშუალოდ უნივერსიტეტის ადმინისტრაციას: intlscholarship@snu.ac.kr

SNU President Fellowship Program for Fall 2024
The Seoul National University is receiving applications for SNU President Fellowship Program for Fall 2024.
in order to participate in the program, the candidate must meet at least one of the following 2 requirements:
• The applicant must be engaged in academic activities either by conducting lectures or by research.
• A master's student who is in his final year and, at the same time, for at least the last 6 months, has been engaged in academic activities in the field of conducting lectures or research.
• Employment certificate;
• Bachelor's and Master's degree;
• Letter of recommendation;
The program will finance the successful applicant's tuition for 6 semesters, as well as round-trip flight, health insurance and Korean language tuition.
Applications for the scholarship program will be accepted from March 4, including March 6, 2024.
Interested candidates should fill the application form and send it along with other required documents to the following email address: intlscholarship@snu.ac.kr
Detailed instructions for completing the application can be found in the brochure and application form.
For more information, applicants can contact the university administration directly: intlscholarship@snu.ac.kr