22 მაისს, კავკასიის უნივერსიტეტში, კავკასიის სახელმწიფო მართვის სკოლის ჟან მონეს კათედრის საჯარო ლექციათა ციკლის ფარგლებში გაიმართა მედიის განვითარების ფონდის აღმასრულებელი დირექტორის თამარ კინწურაშვილის საჯარო ლექცია თემაზე - ,,ანტიდასავლური პროპაგანდა და სახელმწიფოს სტრატეგიული კომუნიკაცია“.
შეხვედრაზე განიხილეს შემდეგი საკითხები: - ანტიდასავლური გზავნილები და მათი წყაროები, პროპაგანდის სტრატეგია და მეთოდები და სახელმწიფოს სტრატეგიული კომუნიკაცია.
ლექციის მიზანი იყო ანტიდასავლურ პროპაგანდასა და სახელმწიფოს სტრატეგიულ კომუნიკაციაზე სტუდენტების ცნობიერების ამაღლება და მათი დაინტერესება.

On May 22, within the Jean Monnet events at the Caucasus School of Governance, Caucasus University hosted the public lecture by the Executive Director of Media Development Foundation (MDF) Tamar Kintsurashvili on “Anti-western Propaganda and Strategic Communications”.
Following topics were discussed at the meeting: Anti-Western messages and their sources; Propaganda strategies and methods and Strategic communication of the state.
The aim of the lecture was to raise students’ awareness and interest on anti-western propaganda and strategic communication issues.