კავკასიის უნივერსიტეტის სპორტულ მოედანზე, CU-ის სტუდენტური და ორგანიზაციული ღონისძიებების სამსახურის ორგანიზებით, საფეხბურთო ჩემპიონატი „ფეფეს თასი 2023“-ის ფინალი გაიმართა.
თამაშის დაწყებამდე, ფეხბურთელებს და გულშემატკივრებს სიტყვით მიესალმა კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტი კახა შენგელია.
საფინალო თამაში გიორგი ნიშნიანიძის მამამ - მამუკა ნიშნიანიძემ - გახსნა. აღნიშნული ჩემპიონატი გიორგის (ფეფეს) სახელს ატარებს.
„ფეფეს თასი 2023“-ის გამარჯვებული გახდა კავკასიის ბიზნესის სკოლის (CSB) გუნდი „ALL STARS“.
მეორე ადგილი დაიკავა კავკასიის ეკონომიკის სკოლის (CSE) გუნდმა „GREEN STREET“, ხოლო მესამე ადგილი - კავკასიის ბიზნესის სკოლის (CSB) გუნდმა „AMIGOS“.
საპრიზო ადგილზე გასულ სამივე გუნდს გადაეცათ CU-ის საჩუქრები.
ასევე, პრიზები გადაეცათ: ჩემპიონატის საუკეთესო ფეხბურთელს, „ALL STARS“-ის გუნდის კაპიტანს - დავით ხეჩიკაშვილს და ჩემპიონატის საუკეთესო მეკარეს, ამავე გუნდის წევრს - დემნა ჩიგოგიძეს.

Final of "FEFE Cup 2023"
The final game of the football championship "FEFE Cup 2023", organized by the Student and Organizational Events Service of Caucasus University, was held at the CU sports field.
Before the start of the game, Dr. Kakha Shengelia, the president of Caucasus University, welcomed the players and fans with a speech.
Giorgi Nishnianidze's father - Mamuka Nishnianidze - opened the final game. The championship is named after Giorgi (Fefe).
Caucasus Business School (CSB) team "ALL STARS" became the winner of "FEFE Cup 2023".
The Caucasus School of Economics (CSE) team "GREEN STREET" came in second, and the Caucasus School of Business (CSB) team "AMIGOS" came in third.
All three teams were awarded CU gifts.
Prizes were also awarded to: the best football player of the championship, the captain of the "ALL STARS" team - Davit Khechikashvili and the best goalkeeper of the championship, a member of the same team - Demna Chigogidze.