საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის სამინისტროს ინიციატივით, სსიპ ახალგაზრდობის სააგენტოს, ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიისა და საქართველოს სტუდენტური ორგანიზაციების ასოციაციის ორგანიზებულ „სტუდფესტს“ კავკასიის უნივერსიტეტი შეუერთდა.
სტუდენტებს, 2024 წლის აპრილი-ივნისის პერიოდში შესაძლებლობა ეძლევათ მოიფიქრონ, დაგეგმონ და განახორციელონ სხვადასხვა ნოვატორული პროექტები და ჩაერთონ ფესტივალის ფარგლებში შემოთავაზებულ მრავალფეროვან აქტივობებში.
სტუდენტებთან შეხვედრა ინტერაქციულ რეჟიმში წარიმართა და შეიკრა ჯგუფი, რომელიც კავკასიის უნივერსიტეტის სახელით „სტუდფესტში“ მიიღებს მონაწილეობას და განახორციელებს მოხალისეობრივ პროექტებს.

Caucasus University has joined "Studfest," an event initiated by the Ministry of Education, Science, and Youth of Georgia, and organized by the Youth Agency of the State of Georgia, the Tbilisi Municipality City Hall, and the Association of Student Organizations of Georgia.
During the period of April-June 2024, students have the opportunity to think of, plan, and execute various innovative projects and engage in a range of activities offered as part of the festival.
The meeting with the students took place in an interactive mode and a group was formed, which will participate in "Studfest" on behalf of Caucasus University and implement volunteer projects.