საინფორმაციო შეხვედრა საერთაშორისო სტუდენტებისთვის
კავკასიის უნივერსიტეტის ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრში, გაიმართა საინფორმაციო შეხვედრა საერთაშორისო სტუდენტებისთვის, რომლის მიზანი იყო მათთვის ცენტრის საქმიანობის, მიმდინარე პროექტებისა და მომავალში დაგეგმილი ინიციატივების გაცნობა.
ცენტრის წარმომადგენლებმა საერთაშორისო სტუდენტებს გააცნეს მათთვის ხელმისაწვდომი რესურსები, ინოვაციური იდეების წახალისების მექანიზმები და შესაძლებლობები, რომლებიც მიზნად ისახავს ახალგაზრდების სამეწარმეო უნარების განვითარებასა და ინოვაციების ხელშეწყობას.
უნდა აღინიშნოს, რომ ცენტრი აქტიურად მუშაობს საერთაშორისო სტუდენტების ჩართულობის გაზრდაზე და სხვადასხვა  აქტივობებით ხელს უწყობს მათ ინტეგრაციას უნივერსიტეტის აკადემიურ და სამეწარმეო გარემოში.

An information session for international students
An information session for international students was held at  Innovation and Entrepreneurship Center of Caucasus University. The aim of the meeting was to introduce students to the Center’s activities, ongoing projects, and upcoming initiatives.
Representatives of the Center presented the resources available to international students, the mechanisms for supporting innovative ideas, and the opportunities designed to develop entrepreneurial skills and promote innovation among young people.
The Center actively works to increase the engagement of international students and supports their integration into the university’s academic and entrepreneurial environment through various activities.