ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი არასამთავრობო ორგანიზაცია ,,წითელ ხიდთან''
23 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტსა და არასამთავრობო ორგანიზაცია ,,წითელ ხიდს'' შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
მემორანდუმს ხელი მოაწერეს კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ და  არასამთავრობო ორგანიზაცია ,,წითელი ხიდის'' დირექტორმა  ჯეიჰუნ მუჰამედ ალიმ.
ურთიერთშეთანხმების მიზანია, მხარეთა თანამშრომლობა ეთნიკური აზერბაიჯანელი ახალგაზრდების ინტეგრაციის ხელშეწყობის, მათი განვითარებისა და ამ ჯგუფში უმაღლესი განათლების პოპულარიზაციის მიზნით.
მემორანდუმის ფარგლებში, ორგანიზაციის წევრებისთვის ჩატარდა საინფორმაციო შეხვედრა კავკასიის უნივერსიტეტის საბაკალავრო პროგრამების და მიმდინარე სიახლეების შესახებ. შეხვედრის ბოლოს მონაწილეებს კამპუს ტური ჩაუტარდათ.

Memorandum of cooperation with NGO "Red Bridge"
On December 23, a memorandum of cooperation was signed between Caucasus University and the non-governmental organization "Red Bridge."
The memorandum was signed by Kakha Shengelia, the president of Caucasus University, and Jeihun Muhammad Ali, the director of the non-governmental organization "Red Bridge."
The purpose of this mutual agreement is to foster collaboration between the parties to promote the integration, development, and higher education advancement of ethnic Azerbaijani youth.
As part of the memorandum, an informational meeting was held for the organization's members, providing details about bachelor’s programs and the current news at Caucasus University. Following the meeting, participants were given a tour of the campus.