პრე-აქსელერაციის პროგრამა CUnicorn (Batch 6) -ზე განაცხადების მიღება დაიწყო
იწყება განაცხადების მიღება პრე-აქსელერაციის პროგრამა CUnicorn (Batch 6)-ზე!
საუბრები „ლიბრარეაში“- ფოტოგრაფიული გამოსახულება როგორც დოკუმენტი
23 თებერვალს, 14:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის წიგნის მაღაზია “ლიბრარეაში”, საუბრები ლიბრარეას ფარგლებში, გაიმართება შეხვედრა ფოტოგრაფ გურამ წიბახაშვილთან, თემაზე: ფოტოგრაფიული გამოსახულება, როგორც დოკუმენტი.
ვორკშოპი - რადიოლოგიისა და ულტრაბგერის განვითარება
24 თებერვალს, 15:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში, გაიმართება ულტრასაუნდის აკადემიის ვორკშოპი - ვორკშოპი - რადიოლოგიისა და ულტრაბგერის განვითარება.
რა? სად? როდის 2026 CU-ის სტუდენტებისთვის
25 თებერვალს, 13:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში, გაიმართება CU რა? სად? როდის? 2026.
26 თებერვალს, 16:00 საათზე, საინფორმაციო შეხვედრა CU კამპუსში.
ციფრული ლოგისტიკის მენეჯმენტის სამაგისტრო პროგრამის ონლაინ პრეზენტაცია
26 თებერვალ, 18:00 საათზე, ციფრული ლოგისტიკის მენეჯმენტის სამაგისტრო პროგრამის ონლაინ პრეზენტაცია გაიმართება.
კვანტური ლაბორატორიის გახსნა კავკასიის უნივერსიტეტში
27 თებერვალს, 14:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტში, იხსნება კვანტური ლაბორატორია.
იმიტირებული სასამართლო პროცესი აბიტურიენტებისთვის - საავტორო უფლებების დარღვევასთან დაკავშირებით „საავტორო უფლება და სატელევიზიო შესრულება“
სამართლისა და ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლების კოლაბორაციის ფარგლებში ტარდება პროექტი აბიტურიენტებისთვის, რომლებიც დაინტერესებულნი არიან სამართლისა და ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სფეროთი და სურთ პრაქტიკული გამოცდილება მიიღონ საავტორო უფლების დარღვევის საქმის სასამართლოში განხილვის თავისებურებებთან დაკავშირებით.