22 სექტემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტში გაიმართა CSB-ის ფინანსების სამაგისტრო პროგრამის სტუდენტების სამაგისტრო ნაშრომების დაცვა.
ლადო დარსალია: „საწარმოთა გაერთიანებების მიზეზთა დადგენა საქართველოში კონკრეტული კომპანიების მაგალითზე“
მარიამ შუბითიძე: „Impact of COVID-19 on Real Estate Sector in Georgia“
ლია სოსელია:“ღია ბანკინგის დანერგვას რა გავლენა ექნება საქართველოს კომერციული ბანკების საქმიანობაზესამაგისტრო ნაშრომი“
მეგი ჩაჩიბაია: „The Relationship Between Bond Market Development and Gross Domestic Product in Advanced and Developing Economies“
სალომე მამრიკიშვილი: „ქცევითი მიკერძოებების გავლენა საცალო ინვესტორების საინვესტიციო გადაწყვეტილებებზე საქართველოში“
ნუნუ კახაძე:“შრომის მოტივაციის თეორიების ანალიზი კერძო სექტორში ჩატარებული კვლევების შედეგების მიხედვით“
ნინიკო აბჟანდაძე:“Georgian Insurance Market Challenges and Mechanisms for Improvement“
კობა იაკობიძე:“ფინანსური აღრიცხვის საერთაშორისო სტანდარტების მიღების ეფექტი ქართულ მიკროსაფინანსო ორგანიზაციებში 2018 წლის შემდეგ“
ნუკრი ხიმშიაშვილი:“კოვიდ-19 პანდემიის გავლენა საქართველოს ეკონომიკაზე და მონეტარულ პოლიტიკაზე“
სამაგისტრო ნაშრომების დაცვას ესწრებოდნენ კომისიის წევრები: ელენე ჯღარკავა, ნოდარ კილაძე, ერეკლე პირველი, ნუგზარ სხირტლაძე, ალექსანდრე მიქელაძე.მაგისტრანტებმა ნაშრომები კომისიის წინაშე წარმატებით დაიცვეს.

On September 22, CSB Master of Finance program students defended their master's theses.
Lado Darsalia: "Determining the Reasons for Enterprise Associations on the Example of Specific Companies in Georgia"
Mariam Shubitidze: "Impact of COVID-19 on Real Estate Sector in Georgia"
Lia Soselia: "What Impact Will the Introduction of Open Banking Have on the Activities of Georgian Commercial Banks? Master's Thesis"
Megi Chachibaia: "The Relationship Between Bond Market Development and Gross Domestic Product in Advanced and Developing Economies"
Salome Mamrikishvili: "The Impact of Behavioral Biases on Retail Investors' Investment Decisions in Georgia"
Nunu Kakhadze: "Analysis of labor motivation theories according to the results of research conducted in the private sector"
Niniko Abjandadze: "Georgian Insurance Market Challenges and Mechanisms for Improvement"
Koba Iakobidze: "Effect of Adoption of International Financial Accounting Standards in Georgian Microfinance Organizations after 2018"
Nukri Khimshiashvili: "Impact of the Covid-19 Pandemic on the Georgian Economy and Monetary Policy"
The members of the commission were present at the defense of the masters’ theses: Elene Jgharkava, Nodar Kiladze, Erekle Pirveli, Nugzar Skhirtladze, Alexander Mikeladze.