19 აპრილს, ონლაინ რეჟიმში გაიმართა კავკასიის ბიზნესის სკოლის MBA პროგრამის სტუდენტების სამაგისტრო ნაშრომების დაცვა.
- ანჩა გაიე - "FINANCIAL DEVELOPMENT AND ECONOMIC GROWTH IN THE GAMBIA FROM 1981-2019"
- ნინო ლობჟანიძე - "კორპორაციული სოციალური პასუხისმგებლობის გავლენის ანალიზი კომპანიის ფინანსურ შედეგებზე (საბანკო სექტორის მაგალითზე საქართველოში 2018-2019 წლებში)"
- ნიკა სამინავა - "მცირე ჰიდრო ელექტრო სადგურების შემოსავლების პროგნოზირების ოპტიმალური მოდელის განსაზღვრა"
- მარიამ მიგრიაული - "ფიზიკური პირის დაკრედიტების შესახებ კანონმდებლობის გავლენა საყოფაცხოვრებო ტექნიკის ბაზარზე საქართველოში"
სამაგისტრო ნაშრომების დაცვას ესწრებოდნენ კომისიის წევრები - ელენე ჯღარკავა, ერეკლე პირველი, ვახტანგ ბერიშვილი. მაგისტრანტებმა ნაშრომები კომისიის წინაშე წარმატებით დაიცვეს.

On April 19, the defense of the master's theses of Caucasus School of Business MBA program students was held online.
- Ancha Gaie - "FINANCIAL DEVELOPMENT AND ECONOMIC GROWTH IN THE GAMBIA FROM 1981-2019"
- Nino Lobzhanidze - "Analysis of the Impact of Corporate Social Responsibility on the Company's Financial Results (on the Example of the Banking Sector in Georgia in 2018-2019)"
- Nika Saminava - "Determining the Optimal Model for Revenue Forecasting for Small Hydro Power Plants"
- Mariam Migriauli - "Impact of Legislation on Lending to Individuals in the Home Appliance Market in Georgia"
The members of the commission - Elene Jgharkava, Erekle Pirveli, Vakhtang Berishvili attended the defense of the master's theses. The students successfully defended their papers before the commission.